Všetky objednávky uskutočnené do 1.1.2019 budú spracované 2.1.2018. Ďakujeme a prajeme pekné prežitie sviatkov.

Repas/oprava turba - ihneď k odberu ZĽAVA

ZĽAVOVÝ KUPÓN 7%: TURB24

Použite v nákupnom košíku. Platnosť kupónu je 24hodín.

O repas vášho turba sa stará profesionálny, vyškolený tím odborníkov priamo vyučený od autorizovaných dodávateľov náhradných dielov. Vždy turbodúchadlo kompletne celé rozoberieme a hľadáme daný problém. Využívame najmodernejšiu techniku a stroje, ktoré spĺňajú štandardy práce ISO. 2 ročná záruka na všetky repasované turbá.

Pri každej oprave turba dbáme na správne vyváženie hriadeľa a vycentrovanie. Po repase turbodúchadla dochádza ku kompletnému testovaniu na továrenských otáčkach pre zabezpečenie najlepšieho výsledku. Základom opravy je kompletné vymenenie stredu turba, čo je najdôležitejšia časť v celom turbe.

Zakúpte si u nás turbodúchadlo bez nutnosti vymontovania vášho poškodeného turba alebo jeho odovzdania. Máme veľké skladové zásoby turb a dokážeme ihneď reagovať na vašu objednávku. Bez nutnosti čakania alebo vyzdvihnutia vášho turba na vašej adrese a následnej oprave vášho poškodeného dielu.Ihneď vám odošleme už repasovaný diel. Objednajte dnes, zajtra je turbo u Vás doma.

Dokážeme Vám získať aj špecifické turbodúchadlá, ktoré nenájdete takmer na žiadnom internetovom obchode alebo v kamennej predajni. Pri takejto požiadavke všetko komunikujeme individuálne s klientom. Ponúkame aj originálne turbá pre osobné autá, nákladné autá, autobusy, tiráky, lode, ťažké stroje a mnoho ďalších.

Potrebujete pomôcť pri výbere turba alebo ste nenašli čo hľadáte? Zavolajte nám +421 948 138 927

 

ČO U NÁS ZÍSKATE?

REPASOVANÉ TURbO okamžite k odberu

Cez 2 300 turbodúchadiel máme skladom okamžite k odberu. Máme ďalšie externé sklady po celej Európe a dokážeme behom pár dni naskladniť všetky produkty. Dokážeme uspokojiť všetky požiadavky zákazníkov. 

Recenzie

Peter K., Levice: Zakúpil som si repas turba cez Váš internetový obchod. Doprava bola zadarmo, čo ma potešila a dostal som kľúčenku. Turbo používam už vyše mesiaca a zatiaľ som nezaznamenal žiadne problémy. Odporúčam ďalej.

Daniel T., Nitra: Kúpil som po prvý krát repasované turbo na svoje Audi A4. Všetko prebeho v poriadku. Turbo som mal na ďalší deň u seba. Ďakujem.

Jozef P., Lip. Mikuláš:  Potreboval som repas na svoj RENAULT MEGANE III 1.2. Turbo som vymontované nemal, ale podľa kw a roku výroby som si svoje turbo našiel. Turbo prišlo na ďalší deň. Som spokojný, odporúčam. 

Dalibor C., Zlaté Moravce:  Repas s 2 ročnou zárukou do mojej Mazdy. Rýchle dodanie, smska s potvrdením, kuriér zadarmo. Zatiaľ bez poruchy.

Ako si vybrať turbo

Poznáte kód turba?

Zadajte kód turba do vyhľadávania a nájdite turbo pre váš automobil.

Nepoznáte kód turba?

Prejdite do ľavého menu, kde si vyberiete značku a model automobilu. Následne si podľa filtra zadáte rok výroby, kw, objem motora a nájdete svoje turbo.

Potrebujete poradiť alebo objednať rýchlo?

Zavolajte nám na +421 948 138 927 alebo napíšte info@turboarena.sk

 

Pozor na podvod!!!

Dávajte si pozor na klamlivé informácie a príliš lákavé ceny. Naša spoločnosť na všetky repasované turbodúchadlá dáva automaticky záruku 2 roky. Za našou kvalitou si stojíme a preto sa nebojíme vám ponúknuť maximum. Využívame len kvalitné originálne diely a pri repase meníme celý stred turba, ktorý je najdôležitejšou časťou celého systému. Investujte svoje peniaze do kvalitného turba, ktoré vydrží.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.