Čo nové pre Vás pripravujeme?

repas-skladAhojte turbodúchadláci,

dnes si dovolíme napísať článok o našej firme. Kde vám chceme povedať viac o novinkách, ktoré pre vás pripravujeme. I keď v internetovej oblasti ako eshop fungujeme len krátky čas, dokázali sme si vybudovať silné meno spojené s kvalitou, rýchlosťou dodania a predajom turbodúchadiel. Zaujímavé u nás je, že sme výhradným dovozcom originálnych turb na Slovensko tak ako jeden z mála internetových obchodov vám dokážeme ponúknuť originálne turbá na predaj. Tieto turbá predávajú a používajú autorizované servisy alebo predajcovia automobilov.

Vďaka výhradnému zastúpeniu dokážeme týmto cenám, ktoré majú konkurovať a vo veľa prípadoch sa stáva, že sú naše ceny aj 2-3 násobne nižšie. Samozrejme to neplatí o všetkých turbách, ale vo väčšine prípadov sú naši zákazníci prekvapení a myslia si či predávame repasované turbá, ktoré vydávame za originály :) Môžeme vás ubezpečiť, že to tak nie je. Samozrejme si to môžete aj overiť, keď turbo dostanete originálne zabalené v krabici od výrobcu s potrebnými overeniami.

Vráťme sa, ale naspäť k téme tohto článku. Radi by sme vám povedali viac o našich plánov a veciach čo pripravujeme. Ak budete mať záujem a chuť podeliť sa o vaše skúsenosti s nami alebo máte nápady na vylepšenie, kľudne nám môžete napísať do komentáru pod článkom, do súkromnej správy na našom fb alebo do emailu. Trefné a zaujímavé nápady alebo postrehy odmeníme.

Čo teda nové plánujeme s turbodúchadlami?

1. Navýšenie skladových zásob

Aktuálne máme široké skladové zásoby turbodúchadiel. Bohužiaľ sa stáva, že nemáme 100% turb skladom a navyšuje sa doba dodania. Do pár mesiacov by sme chceli byť schopní aby sme dokázali pokryť kompletný dopyt trhu na Slovensku. Rôznych typov, druhov a špecifikácií pri turbodúchadlách je naozaj veľa a mať okolo 5000 - 6000 turb skladom nie je jednoduché v počte viac ako 1 kus. Nakoľko ponúkame aj originálne turbodúchadlá tak ten počet je naozaj vysoký. V tom horšom prípade, ak turbo skladom nemáme alebo je celkovo nedostupné tak repasujeme turbo zákazníka. Chceme však urobiť maximum preto aby ste originálne alebo repasované turbo mohli mať na ďalší deň doma. 

2. Rozšírenie sortimentu produktov

Do pár mesiacov plánujeme začať ponúkať aj ďalšie súčiastky pri turbodúchadlách ako sú napríklad stredy. Niektorí zákazníci alebo automechanici sú šikovní a vedia, kde má turbodúchadlo chybu. Objednajú si len stred turba a turbodúchadlo si sami opravia. Bohužial, vtedy dávame záruku len na náš diel a nie na celé turbo. Ak sa vám turbo poškodí neodbornou opravou tak môžete mať problém s reklamáciou u automechanika.
Postupom času chceme k repasovaných turbodúchadlám pridávať aj tesnenia. Buď za príplatok alebo v cene turbodúchadla. To samozrejme ešte uvidíme ako sa nám podarí vyjednať podmienky s dodávateľmi. Chceme ponúknuť maximum pre našich zákazníkov. Pri väčšine originálnych turbodúchadiel dáva výrobca tesnenia priamo do balíka k turbu. 

3. Odmeny a Darčeky

Pre našich stálych zákazníkov plánujeme odmeny a reklamné materiály, ktoré určite potešia. Máme v pláne viacero darčekov a odmien. Určite sa budete môcť tešiť na zaujímavé veci.

4. Rozšírenie tímu v centrále objednávok

Často sa stáva, že sa nám nemôžete dovolať lebo sme plne vyťažení. Už o pár dní implementujeme nový systém pre telefonáty. Budete mať možnosť sa dovolať kedykoľvek a riešiť objednávky ihneď. Do nášho tímu pribudnú aj nové posily pre vybavovanie a vytváranie objednávok.

5. Pravidelné súťaže

Každý mesiac budeme prinášať súťaže o hodnotné ceny. Prvú súťaž sme robili minulý mesiac a hralo sa o poukážku na originálne turbo. Opäť máme pripravené zaujímavé ceny, ktoré potešia hlavne nadšencov adrenalínových športov a zážitkov.

 

Pripravujeme aj oveľa viac ďalších vecí o ktorých budeme informovať postupne. Pravidelne sa budeme určite stretávať na rôznych veltrhoch, budeme vám prinášať pravidelné dianie na našich skladoch a stretnutiach s dodávateľmi. Myslíme si, že sa máte u nás na čo tešiť a veríme, že ak sa vám turbo pokazí nebude to náš repas a vyberiete si originálne turbo alebo repasované od nás.

Ďakujeme, že ste sa rozhodli prečítať tento článok až do konca. Tešíme sa na váš pri ďalšom článku.

S pozdravom tím Turboarena.sk