Oprava turba / repas turba Nitra

repas turba Nitra

Repasujeme a opravujeme turbodúchadlá aj v meste Nitra a širokom okolí. Naše služby ponúkame po celom Slovensku a vieme doručiť turbo po celom Slovensku vybranou dopravnou spoločnosťou. Pôsobíme na slovenskom trhu s turbodúchadlami už viac ako 6 rokov. Neustále skvalitňujeme naše služby aby naši zákazníci dostali maximum. 
Ponúkame aj originálne turbá všetkých značiek pre osobné autá, nákladné, tiráky, lode a mnohé ďalšie.

Špecializujeme sa na repas turbodúchadiel a predaj originálnych turbodúchadiel na všetky známe značky osobných aut ako sú Mercedes, Audi, BMW, Volkswagen a ďalšie. Disponujeme veľkými skladovými zásobami a turbo môže byť u vás už do 24 hodín od objednávky. Ak by sme turbo nemali skladom tak ho vieme naskladniť do 3 dní od objednávky. Nemusíte nám dávať vaše turbo aby sme ho zrepasovali. Najskôr vám pošleme už zrepasované turbo a po tom ako váš starý diel budeme mať dispozícií z aute tak si poň náš kuriér príde. Ušetríte čas aj peniaze.

Pri každej oprave turba dbáme na správne vyváženie hriadeľa a vycentrovanie. Po repase turbodúchadla dochádza ku kompletnému testovaniu na továrenských otáčkach pre zabezpečenie najlepšieho výsledku. Základom opravy je kompletné vymenenie stredu turba, čo je najdôležitejšia časť v celom turbe.

Repasujeme / opravujeme turbodúchadlá po celom Slovensku aj v mestách ako repas turba Žilina, Nitra, Prešov, Košice, Bánska Bystrica alebo repas turba Bratislava

 

Potrebujete pomôcť pri výbere turba alebo ste nenašli čo hľadáte? Zavolajte nám +421 948 138 927 alebo napíšte info@turboarena.sk

ČO U NÁS ZÍSKATE?