Oprava turba / repas turba Prešov

repas turba Prešov

Hľadáte kvalitnú opravu a repas turba v Prešove a širokom okolí? Ponúkame kvalitné služby po celom Slovensku. V obore s turbodúchadlami pôsobíme už viac ako 6 rokov. nevenujeme sa len repasu turbodúchadiel, ale aj predaju originálnych turb. Za toto dlhé obdobie máme stovky spokojných klientov a využiť naše služby môžete aj vy.


Repasujeme turbá pre osobné, nákladné autá, tiráky, autobusy, lode a mnohé ďalšie. Máme samozrejme aj v ponuke najznámejšie automobilové značky ako BMW, Audi, Citroen, Škoda a ďalšie. 
Máme veľké skladové zásoby a preto môžete mať turbo už na ďalší deň doma kurierskou spoločnosťou. Ak turbo nemáme skladom tak ho vieme naskladniť do 3 dní z nášho externého skladu. Nie je nutné aby sme repasovali vaše turbo a vy čakali niekoľko dní na opravu a repas. Najskôr dostanete repasované turbo a potom máte dostatok času na to aby ste vymontovali váš starý diel a my si poň prídeme. Vy nebudete nič platiť za vrátenie turba ani kuriéra. 

Pri každej oprave turba dbáme na správne vyváženie hriadeľa a vycentrovanie. Po repase turbodúchadla dochádza ku kompletnému testovaniu na továrenských otáčkach pre zabezpečenie najlepšieho výsledku. Základom opravy / repasu je kompletné vymenenie stredu turba, čo je najdôležitejšia časť v celom turbe. Toto všetko robíme aby sme zaručili maximálnu kvalitu a spokojnosť našim zákazníkom.

Repasujeme / opravujeme turbodúchadlá po celom Slovensku aj v mestách ako Žilina, Trnava, Nitra, Bánska Bystrica alebo Bratislava

 

Potrebujete pomôcť pri výbere turba alebo ste nenašli čo hľadáte? Zavolajte nám +421 948 138 927 alebo napíšte info@turboarena.sk

ČO U NÁS ZÍSKATE?