Blog o turbách

Ako spomaliť opotrebovanie turbodúchadla
ID_BorgWarner_small

Nechcete zbytočne kupovať nové originálne turbo alebo repasované? Poradíme vám pár rád ako spomaliť opotrebovanie turba. Toto môže pomôcť hlavne autičkárom, ktorí vytáčajú svoje motory a ľuďom, ktorí nie sú priliš znalí.

1.Turbodúchadlo musí mať aj svoj odpočinok. Väčšina turbodúchadiel je chladené vzduchom, ktorý je v okolí alebo motorovým olejom. Keď motor po dlhšej jazde alebo náročnej vytáčacej nahánačke vypnete, bude vystavené vysokým teplotám. Vtedy sa aj často ukáže, ak ste už turbo menili či ste naozaj kúpili kvalitné repasované turbo alebo originálne turbo. Nemusí to byť vidieť hneď po takejto prvej jazde.

Repas turba / oprava turba Bratislava

Repasujeme a opravujeme turbodúchadlá všetkých značiek automobilov osobných aj nákladných v meste Bratislava a širokom okolí. Náš tím pôsobí na slovenskom trhu v oblati turbodúchadiel už viac ako 6 rokov. Za toto obdobie sme získali mnoho skúseností, partnerov a spokojných zákazníkov. Staňte sa našim spokojným klientom aj vy. Autoservisy a mechanici majú možnosť nakupovať u nás za veľkoobchodné ceny.

Ponúkame aj originálne turbodúchadlá všetkých značiek pre osobné autá, nákladné a ďalšie.

Repas turba / oprava turba Trnava

Ponúkame Vám repas a opravu turbodúchadiel všetkých značiek v meste Trnava a širokom okolí. Náš tím pôsobí na slovenskom trhu v oblati turbodúchadiel už viac ako 6 rokov. Za toto obdobie sme získali mnoho skúseností, partnerov a spokojných zákazníkov. Staňte sa našim spokojným klientom aj vy.

Ponúkame aj originálne turbodúchadlá všetkých značiek pre osobné autá, nákladné a ďalšie.

Repas turba / oprava turba Košice

Ponúkame Vám repas a opravu turbodúchadiel všetkých značiek v meste Košice a širokom okolí. Pôsobíme na slovenskom trhu v oblati turbodúchadiel už viac ako 6 rokov. Za toto obdobie sme získali mnoho skúseností, partnerov a spokojných zákazníkov. Staňte sa našim spokojným klientom aj vy.

Dokážeme vám ponúknuť aj originálne turbodúchadlá všetkých značiek pre uspokojenie vašich potrieb.

Repas turba / oprava turba Žilina

Ponúkame Vám repas turbodúchadiel všetkých značiek v meste Žilina a okolí. Sme firma, ktorá pôsobí na slovenskom trhu v oblati turbodúchadiel už viac ako 6 rokov. Za toto obdobie sme získali mnoho skúseností, partnerov a spokojných zákazníkov.

Dokážeme vám ponúknuť aj originálne turbodúchadlá všetkých značiek pre uspokojenie vašich potrieb.

Ako vybrať najlepšiu firmu na repas turba

Dnes je internet plný všetkého. Od tvorcov videí, blogerov až po internetové obchody. Rozhodli sme sa urobiť článok, ktorý pomôže ľuďom pri výbere správneho internetového obchodu pre výber turbodúchadla. Je náročné vysvetliť zákazníkom prečo je toto turbo lepšie ako druhé. každý internetový obchod s turbami má najlepšie služby, najlepšie ceny a najlepšie produkty.

Ojazdené vozidlá a ich najčastejšie poruchy

ID_BorgWarner

Premýšľate nad kúpou ojazdeného auta? Toto rozhodnutie nesie so sebou riziko nevyhnutných opráv, ktoré môžu vaše auto preplatiť. Pozrite si zoznam porúch a modelov áut, ktoré sú najviac náchylné na tieto poruchy.

Väčšina motoristov na Slovensku nakupuje radšej ojazdené automobily, čo je pochopiteľné, nakoľko cena je hlavným faktorom, ktorý ovplyvňuje našu kúpu. Avšak čo by malo ako prvé zaujímať kupujúceho, je spoľahlivosť a teda technický stav automobilu. Narazili ste na ponuku, v ktorej autíčko vyzerá na prvý pohľad luxusne ale má podozrivo nízku cenu? V takomto prípade si položte otázku: Bude vôbec schopné jazdy? Ak áno, tak ako dlho?

Nezničte si turbo: Šesť znakov závažných chýb

54359880009_2.png

Prepĺňané agregáty dnes najmä na našom trhu dominujú. Atmosférickým nedali žiadnu šancu - prekonávajú ich najmä krútiacim momentom a pocitovou silou. Majú však aj nevýhodu, turbo sa vie pokaziť na mnoho spôsobov.Na trhu s novými autami dnes dominujú vozidlá, ktoré majú pod kapotou okrem samotného agregátu ešte aj jeden povolený doping - turbodúchadlo. Prepĺňané jednotky z hľadiska dopytu i ponuky klasické atmosférické motory odsunuli na okraj záujmu. Platí to najmä pri vznetových strojovniach, aj zážihové sa však čoraz viac spoliehajú na zvyšovanie plniaceho tlaku za pomoci “slimáka”.

Stránka 1 z 2 - 10 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.