Blog o turbách

Kedy je turbo nutné vymeniť?
turboduchadlo

Tento článok je určený pre amatérov, ale aj profesionálov ako rospoznať, že máte problém s turbom. Čo je nutné si všímať pri aute a ako spozorovať, že s vašim turbom je niečo v neporiadku. Často sa stáva, že ani automechanik nedokáže zistiť presnú príčinu problému. Automobil je zložitý stroj na ktorom sa môže pokaziť prakticky čokoľvek. Jedna vec na ktorú netreba zabúdať.

Ako spomaliť opotrebovanie turbodúchadla
ID_BorgWarner_small

Nechcete zbytočne kupovať nové originálne turbo alebo repasované? Poradíme vám pár rád ako spomaliť opotrebovanie turba. Toto môže pomôcť hlavne autičkárom, ktorí vytáčajú svoje motory a ľuďom, ktorí nie sú priliš znalí.

1.Turbodúchadlo musí mať aj svoj odpočinok. Väčšina turbodúchadiel je chladené vzduchom, ktorý je v okolí alebo motorovým olejom. Keď motor po dlhšej jazde alebo náročnej vytáčacej nahánačke vypnete, bude vystavené vysokým teplotám. Vtedy sa aj často ukáže, ak ste už turbo menili či ste naozaj kúpili kvalitné repasované turbo alebo originálne turbo. Nemusí to byť vidieť hneď po takejto prvej jazde.

Repas turba / oprava turba Bratislava

Repasujeme a opravujeme turbodúchadlá všetkých značiek automobilov osobných aj nákladných v meste Bratislava a širokom okolí. Náš tím pôsobí na slovenskom trhu v oblati turbodúchadiel už viac ako 6 rokov. Za toto obdobie sme získali mnoho skúseností, partnerov a spokojných zákazníkov. Staňte sa našim spokojným klientom aj vy. Autoservisy a mechanici majú možnosť nakupovať u nás za veľkoobchodné ceny.

Ponúkame aj originálne turbodúchadlá všetkých značiek pre osobné autá, nákladné a ďalšie.

Repas turba / oprava turba Trnava

Ponúkame Vám repas a opravu turbodúchadiel všetkých značiek v meste Trnava a širokom okolí. Náš tím pôsobí na slovenskom trhu v oblati turbodúchadiel už viac ako 6 rokov. Za toto obdobie sme získali mnoho skúseností, partnerov a spokojných zákazníkov. Staňte sa našim spokojným klientom aj vy.

Ponúkame aj originálne turbodúchadlá všetkých značiek pre osobné autá, nákladné a ďalšie.

Repas turba / oprava turba Košice

Ponúkame Vám repas a opravu turbodúchadiel všetkých značiek v meste Košice a širokom okolí. Pôsobíme na slovenskom trhu v oblati turbodúchadiel už viac ako 6 rokov. Za toto obdobie sme získali mnoho skúseností, partnerov a spokojných zákazníkov. Staňte sa našim spokojným klientom aj vy.

Dokážeme vám ponúknuť aj originálne turbodúchadlá všetkých značiek pre uspokojenie vašich potrieb.

Repas turba / oprava turba Žilina

Ponúkame Vám repas turbodúchadiel všetkých značiek v meste Žilina a okolí. Sme firma, ktorá pôsobí na slovenskom trhu v oblati turbodúchadiel už viac ako 6 rokov. Za toto obdobie sme získali mnoho skúseností, partnerov a spokojných zákazníkov.

Dokážeme vám ponúknuť aj originálne turbodúchadlá všetkých značiek pre uspokojenie vašich potrieb.

Ako vybrať najlepšiu firmu na repas turba

Dnes je internet plný všetkého. Od tvorcov videí, blogerov až po internetové obchody. Rozhodli sme sa urobiť článok, ktorý pomôže ľuďom pri výbere správneho internetového obchodu pre výber turbodúchadla. Je náročné vysvetliť zákazníkom prečo je toto turbo lepšie ako druhé. každý internetový obchod s turbami má najlepšie služby, najlepšie ceny a najlepšie produkty.

Ojazdené vozidlá a ich najčastejšie poruchy

ID_BorgWarner

Premýšľate nad kúpou ojazdeného auta? Toto rozhodnutie nesie so sebou riziko nevyhnutných opráv, ktoré môžu vaše auto preplatiť. Pozrite si zoznam porúch a modelov áut, ktoré sú najviac náchylné na tieto poruchy.

Väčšina motoristov na Slovensku nakupuje radšej ojazdené automobily, čo je pochopiteľné, nakoľko cena je hlavným faktorom, ktorý ovplyvňuje našu kúpu. Avšak čo by malo ako prvé zaujímať kupujúceho, je spoľahlivosť a teda technický stav automobilu. Narazili ste na ponuku, v ktorej autíčko vyzerá na prvý pohľad luxusne ale má podozrivo nízku cenu? V takomto prípade si položte otázku: Bude vôbec schopné jazdy? Ak áno, tak ako dlho?

Stránka 1 z 2 - 11 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.