Blog o turbách

Aby vaše turbo dlho vydržalo

car2

Turbodúchadlo dnes nájdete pod kapotou každého auta. Ako každý iný diel, aj turbo sa môže raz pokaziť. Správnou starostlivosťou však môžete jeho opravu oddialiť. Ak neviete, ako sa oň starať, poradíme vám v nasledujúcom článku

Čo nové pre Vás pripravujeme?

repas-skladAhojte turbodúchadláci,

dnes si dovolíme napísať článok o našej firme. Kde vám chceme povedať viac o novinkách, ktoré pre vás pripravujeme. I keď v internetovej oblasti ako eshop fungujeme len krátky čas, dokázali sme si vybudovať silné meno spojené s kvalitou, rýchlosťou dodania a predajom turbodúchadiel. Zaujímavé u nás je, že sme výhradným dovozcom originálnych turb na Slovensko tak ako jeden z mála internetových obchodov vám dokážeme ponúknuť originálne turbá na predaj. Tieto turbá predávajú a používajú autorizované servisy alebo predajcovia automobilov.

Oprava turba / repas turba Nitra
repas turba Nitra

Repasujeme a opravujeme turbodúchadlá aj v meste Nitra a širokom okolí. Naše služby ponúkame po celom Slovensku a vieme doručiť turbo po celom Slovensku vybranou dopravnou spoločnosťou. Pôsobíme na slovenskom trhu s turbodúchadlami už viac ako 6 rokov. Neustále skvalitňujeme naše služby aby naši zákazníci dostali maximum. 
Ponúkame aj originálne turbá všetkých značiek pre osobné autá, nákladné, tiráky, lode a mnohé ďalšie.

Oprava turba / repas turba Prešov
repas turba Prešov

Hľadáte kvalitnú opravu a repas turba v Prešove a širokom okolí? Ponúkame kvalitné služby po celom Slovensku. V obore s turbodúchadlami pôsobíme už viac ako 6 rokov. nevenujeme sa len repasu turbodúchadiel, ale aj predaju originálnych turb. Za toto dlhé obdobie máme stovky spokojných klientov a využiť naše služby môžete aj vy.

Kúpiť originálne alebo repasované turbo?
turboduchadlo

Dnes si povieme viac o rozdieloch medzi originálnymi a repasovanými turbami. Sme výhradným dovozcom originálnych turbodúchadiel pre celé Slovensko, kde dokážeme ponúknuť najlepšiu cenu a veľké skladové zásoby. I z tohto dôvodu Vám môžeme povedať viac o rozdieloch medzi týmito turbami.

Kedy je turbo nutné vymeniť?
turboduchadlo

Tento článok je určený pre amatérov, ale aj profesionálov ako rospoznať, že máte problém s turbom. Čo je nutné si všímať pri aute a ako spozorovať, že s vašim turbom je niečo v neporiadku. Často sa stáva, že ani automechanik nedokáže zistiť presnú príčinu problému. Automobil je zložitý stroj na ktorom sa môže pokaziť prakticky čokoľvek. Jedna vec na ktorú netreba zabúdať.

Ako spomaliť opotrebovanie turbodúchadla
ID_BorgWarner_small

Nechcete zbytočne kupovať nové originálne turbo alebo repasované? Poradíme vám pár rád ako spomaliť opotrebovanie turba. Toto môže pomôcť hlavne autičkárom, ktorí vytáčajú svoje motory a ľuďom, ktorí nie sú priliš znalí.

1.Turbodúchadlo musí mať aj svoj odpočinok. Väčšina turbodúchadiel je chladené vzduchom, ktorý je v okolí alebo motorovým olejom. Keď motor po dlhšej jazde alebo náročnej vytáčacej nahánačke vypnete, bude vystavené vysokým teplotám. Vtedy sa aj často ukáže, ak ste už turbo menili či ste naozaj kúpili kvalitné repasované turbo alebo originálne turbo. Nemusí to byť vidieť hneď po takejto prvej jazde.

Repas turba / oprava turba Bratislava
repas turba Bratislava

Repasujeme a opravujeme turbodúchadlá všetkých značiek automobilov osobných aj nákladných v meste Bratislava a širokom okolí. Náš tím pôsobí na slovenskom trhu v oblati turbodúchadiel už viac ako 6 rokov. Za toto obdobie sme získali mnoho skúseností, partnerov a spokojných zákazníkov. Staňte sa našim spokojným klientom aj vy. Autoservisy a mechanici majú možnosť nakupovať u nás za veľkoobchodné ceny.

Ponúkame aj originálne turbodúchadlá všetkých značiek pre osobné autá, nákladné a ďalšie.

Stránka 1 z 2 - 16 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.