Repas turba / oprava turba Žilina

repas turba Žilina

Ponúkame Vám repas turbodúchadiel všetkých značiek v meste Žilina a okolí. Sme firma, ktorá pôsobí na slovenskom trhu v oblati turbodúchadiel už viac ako 6 rokov. Za toto obdobie sme získali mnoho skúseností, partnerov a spokojných zákazníkov.

Dokážeme vám ponúknuť aj originálne turbodúchadlá všetkých značiek pre uspokojenie vašich potrieb.

Špecializujeme sa na repas/ opravu turb a predaj originálnych turbodúchadiel na všetky známe značky osobných aut ako sú Audi, BMW, Volkswagen, Peugeot, Kia, Renault a mnoho ďalších. V našej ponuke nájdete možnosť nákupu originálnych a repasovaných turb aj pre nákladné autá, tiráky, autobusy, lode, vlaky a ďalšie. Vďaka našej širokej ponuke turbodúchadiel vám vieme poskytnúť maximálnu spokojnosť a rýchlosť dodania.

Disponujeme veľkými skladovými zásobami turb na našom centrálnom a externom sklade. Turbo vám doručíme už do 24h bez toho aby sme museli opravovať vaše staré turbo.

 Repasujeme / opravujeme turbodúchadlá po celom Slovensku aj v mestách ako Žilina, Trnava, repas turba Nitra, Prešov, Košice, Bánska Bystrica alebo Bratislava

Potrebujete pomôcť pri výbere turba alebo ste nenašli čo hľadáte? Zavolajte nám +421 948 138 927 alebo napíšte info@turboarena.sk

ČO U NÁS ZÍSKATE?